OTEVŘENÍ MŠ

Mateřská škola bude opět otevřena v plném provozu v úterý 8. prosince. Všechny děti jsou automaticky odhlášeny do pondělí 7. prosince.

Prosíme všechny rodiče dětí, které v úterý nenastoupí, aby děti omluvili v aplikaci Naše MŠ. Nebo esemeskou - tel. 602 664 557.

Zároveň prosíme rodiče dětí, které do školky půjdou, aby rovněž poslali potvrzující SMS zprávu na tel. do kuchyně - 602 664 557.

Pokud nebudeme mít od rodiče žádnou reakci, nemáme jistotu, že dítě přivede, mohl jen zapomenout dítě odhlásit, často se to stává. Problémem je pak objednávání surovin do kuchyně, zejména čerstvého pečiva, které se dodává denně. 

Děkuji za spolupráci.

 

Jana Burdzová, řed. MŠ

 

OZNÁMENÍ O UZAVŘENÍ MŠ

Z rozhodnutí KHS bude od pondělí 30. listopadu mateřská škola do odvolání uzavřena. Rodiče dětí, kterých se týká karanténa, budou osloveni pracovníky KHS a zároveň informativním e-mailem od ředitelky.

Žádosti o ošetřovné se již nevydávají ve školce, nevydává je ani dětská lékařka, informace naleznete na webových stránkách ČSSZ.

Všechny děti jsou automaticky odhlášeny ze stravování.

Jana Burdzová, řed. MŠ

 

Vánoční prázdniny

V době vánočních prázdnin bude provoz mateřské školy přerušen. Mateřská škola bude uzavřena od středy 23. prosince 2020 do konce prosince, otevřeno bude od pondělí 4. ledna 2021.

  

 

Školné a stravné se hradí pouze převodem na účet mateřské školy: 1395799359/0800.

Platbu na prosinec, prosíme, odešlete nejpozději 20. listopadu.

Platbu je u nás nutné zaúčtovat nejpozději poslední pracovní den v měsíci, jinak je částka vedena jako dlužná. Následují upomínací SMS, vysvětlující e-maily, telefonáty... Všechno toto nám ubírá čas, který potřebujeme věnovat Vašim dětem.